Konstantino Bogomolovo pastatymo „Mano tėvas – Agamemnonas" recenzijų konkursas studentams.

Klasikų asociacija drauge su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedra ir Valstybiniu Vilniaus mažuoju teatru skelbia naujausio Rusijos režisieriaus Konstantino Bogomolovo pastatymo „Mano tėvas – Agamemnonas" recenzijų konkursą studentams. Spektaklis remiasi graikų tragedijos klasiko Euripido dramomis: režisūrinės inscenizacijos pagrindu režisierius pasirinko garsiausią Euripido tragediją –­ „Ifigenija Aulidėje", tačiau spektaklyje netrūks ir kitų Graikijos tragiko dramų – „Trojietės", „Elenos", „Hekabės", „Oresto" – motyvų.
Būsimieji recenzentai kviečiami registruotis iki rugsėjo 4 d., būsite pakviesti į išankstinę spektaklio peržiūrą ir susitikimą su režisieriumi. Darbų bus laukiama iki spalio 1 d. Geriausius publikuos tiek teatras savo tinklapyje, tiek Klasikų asociacija, tiek kultūrinis žurnalas „Literatūra ir menas". Nugalėtojų laukia diplomai ir prizai.

Registracijos formą rasite čia.
https://docs.google.com/forms/d/15RavZMG0zSu2udhAL7iqp-hYori3hP1WKAVlrqJ_Juo/viewform

Recenzijos rašymo orientyrai

* Temos ir problemos įvertinimas, jų santykis su literatūriniu originalu.
* Spektaklio elementų (visų ar pasirinktinai) aptarimas: režisūriniai sprendimai, aktorių darbai, scenografija, muzika ir t. t. Jų sąryšis spektaklio visumos požiūriu.
* Spektaklio žanro ir stiliaus nustatymas.
* Žiūrovo (recenzento) santykis: argumentuota asmeninė meninės spektaklio visumos ir problemikos refleksija.
* Apimtis – iki 6000 spaudos ženklų (su tarpais).

Kviečiame dalyvauti!

 

Draugai