rasanti_rankele.jpg

Nešiojatės galvoje idėją, bet nežinote, nuo ko pradėti? Pradėjote rašyti, bet sustojote ir nebegalite baigti? Jums reikia manęs.

O man reikia jūsų! Nes mėgstu skaityti gerą literatūrą. Nes noriu, kad būtų išleidžiama kuo daugiau gerų lietuviškų knygų. Nes gerai rašyti galima ir būtina išmokti.

Aš Sandra Bernotaitė. Jau beveik dešimtmetį rašau tinklaraštį www.grafomanija.com ir (be novelių rinkinio ir dviejų romanų) esu išleidusi knygą „Laisvojo rašymo elementai“. Žinau, ką reiškia pradėti ir ką reiškia užbaigti. Kaip tai baisu ir sunku, kaip trūksta paskatinimo ir patarimų.

Pradėkite mokytis kūrybinio rašymo DABAR, nuo balandžio 12 d. (trečiadienis) 18 val. Meno forte, Bernardinų 8/8, Vilniuje. Įėjimas iš „Šekspyro“ viešbučio pusės. 10 €.

Kviečiami pradedantieji ir pažengusieji rašytojai. Bus galima tartis dėl individualios konsultacijos.

Vietų skaičius ribotas (ne daugiau 10 dalyvių), todėl prašau kuo skubiau registruotis adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Trumpai prisistatykite nusakydami, kaip esate susiję su literatūra.

Iki greito!

Sandra