b_600_262_2734_00_images_iliustracijos_skelbimai_2017_lenku_kinas.jpg

 www.lenkukinas.lt

APIE FESTIVALĮ

Žiūrėdami lenkų filmus, dažnai žavimės meistriška aktorių vaidyba, puikia scenografija, nuostabia muzika, stipriu scenarijumi ar režisieriaus darbu. Susipažįstame su daugiau ar mažiau žinomų personažų, tarp kurių pasitaiko tikrų herojų, istorijomis. Lenkų kine netrūksta meistrų – tikrų KINO TŪZŲ, gebančių įaudrinti viso pasaulio žiūrovų vaizduotę. Tai liudija ir tarptautiniuose festivaliuose lenkų kino kūrėjų skinami laurai.

Taigi, teprasideda vaizduotės žaidimas su lenkų kino tūzais!

17-asis Lenkų kino festivalis – tai 10 dienų išskirtinio kino. Kino, kuriame netrūksta kino tūzų – geriausių lenkų režisierių, scenaristų, aktorių ir jų sukurtų filmų. Nuo spalio 5 iki 12 d. kviečiame į „Multikino“, „Pasakos“ ir „Skalvijos“ kino teatrus Vilniuje, nuo 13 iki 15 dienos – į Kauną, Klaipėdą, Mažeikius ir Nemenčinę.

Nuo 2000 m. jau daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų pamatė beveik 190 lenkų vaidybinių, dokumentinių ir animacinių filmų. Festivalyje viešėjo didžiausios lenkų kino žvaigždės: Agnieszka Holland, Krzysztof Zanussi, Jerzy Hoffman, Krystyna Janda, Anna Dymna, Jerzy Stuhr, Andrzej Seweryn ir daugelis kitų žinomų aktorių, režisierių, operatorių ir prodiuserių.

Festivalį žino ir vertina ne tik žiūrovai, bet ir kino kritikai. Praeitais metais per 120 filmų seansų sulaukė net 6000 žiūrovų.