Sławomir Shuty. Svarbus pranešimas. Tavo akys žaviai spindi, pati žinai, kas yra džiaugsmas

 

SVARBUS PRANEŠIMAS

 

Gerbiama ponia!

Tai oficialus pranešimas. Šiuo laišku trokštame Jums, kadangi esate viena geriausių mūsų Firmos draugių, pranešti, kad nusprendėme žengti žingsnį, kuris visiškai pakeis Jūsų šeimos finansinę padėtį.

Griežtos atrankos būdu Jūs patekote tarp asmenų, kurie mumis labiausiai pasitiki ir nepaprastai domėjosi daugeliu mūsų siūlomų produktų. Suteikėme Jums dar vieną galimybę laimėti Pagrindinį Prizą, tai yra Jūs galite praturtėti 100 000 piniginių vienetų!

Dar kartą noriu pabrėžti, kad loterijos dokumentai, kuriuos Jūs netrukus gausite, yra skirti tik aiškiai apibrėžtai žmonių grupei.

Taigi prašau dažnai tikrinti pašto dėžutę – išsiųsti atsakymai į mūsų kitą siuntinį gali visiškai pakeisti Jūsų šeimos finansinę padėtį.

Todėl taip pat prie šio laiško drįstu pridėti nuotrauką, kurioje Jūs tikrai atpažinsite savo nuostabias ir gražias atžalas. Prašau atkreipti dėmesį, kad vaikai nenuskriausti, jaučiasi gerai, o jų gyvybėms kol kas pavojus negresia, bet tai dar nereiškia, kad situacija negali pasikeisti.

Dabar Jūs disponuojate visa informacija, būtina mūsų būsimam susirašinėjimui ir priimant svarbų sprendimą, kurį galite priimti tik Jūs: dėl dalyvavimo loterijoje dokumentų išsiuntimo, naudojimosi visomis lengvatomis, kurios yra Jums suteiktos, ir išskirtinės dar vienos galimybės išgelbėti savo vaikus nuo skausmingos mirties.

Be to, Jūs turite nepakartojamą šansą laimėti Pagrindinį Prizą, kurį šįkart sudaro 100 000 piniginių vienetų!

Pasinaudokite šia galimybe kuo greičiau!

 

Pagarbiai

Prizų reikalų komisijos sekretorė

2002  spalis

 

 

TAVO AKYS ŽAVIAI SPINDI, PATI ŽINAI, KAS YRA DŽIAUGSMAS

 

Brangi kliente,

džiaugsmas gyvenimą padaro šviesesnį! Per pasaulinę premjerą atrask „Odę džiaugsmui ver 2.3", vitaminizuojantį ir pagerinantį Tavo gyvenimą* preparatą, parduodamą praktiškuose purkštuvuose. Kad galėtum jį išbandyti, firma „Sveikata ir natūralus grožis" Tau teikia labai naudingą pasiūlymą...

Iš paveikslėlių pasirink naujausio preparato „Odė džiaugsmui ver 2.3" (jo bandinys pridėtas) simbolį. Tai gėlių ir vaisių mišinys, pripildytas saulės, tikras stiprinančių ir atsparumą didinančių priemonių kokteilis. Veiksmingas ir, palyginus su ver 2.2, visiškai saugus**. Tau reikia profesionalaus sprendimo! (50 ml kaina – 74 zlotai.)

Esi reikli? Taip pat ir Tavo organizmas. Jam reikia Kompensacinio Vaisto, vartojamo visą dieną ir naktį, kuris suteiks būtinų medžiagų ir kartu saugos nuo klimato ir aplinkos neigiamo poveikio. Diena iš dienos Tavo organizmas regeneruos ir bus apsaugotas. Perimk kontrolę! (50 ml pakuotės kaina – 59 zlotai.)

Pašalinus įtampą, išlaisvinama geros energijos cirkuliacija. Todėl firma „Sveikata ir natūralus grožis" sukūrė aromatingą, šiuolaikinę ir natūralią substanciją, kad būtų išlaikyta Tavo kūno pusiausvyra. Delikatų, naudingą ir lengvai įsisavinamą preparatą sudaro trys biologiškai aktyvios, švelniai veikiančios, išbandytos atpalaiduojančių savybių sudedamosios dalys. Tyrimai įrodė, kad jis yra geriau įsisavinamas už ankstesnes versijas. Tai tikras perversmas! (150 ml indelis – 89 zlotai.)

Rinkis tris paveikslėlius, gausi savo gydomąsias priemones už bendrą 139 zlotų kainą vietoj 222 zlotų, taigi sutaupai 83 zlotus***.

Nemokamas dvipusis veidrodėlis –­ padėka už greitą užsakymą.

Elegantiškas ir lengvai naudojamas dvipusis veidrodėlis matiniais sidabriniais rėmeliais, kad visą dieną matytum neigiamus, patogeninius odos pokyčius. Didinamojoje pusėje pastebėsi pačias mažiausias ydas ir keistai atrodančias dėmes.

Nemokamas dvispalvis skėtis – už ryžtą užsisakyti.

Dvispalvis, labai šiuolaikiškas skėtis, lengvas, bet kartu ir tvirtas, žinoma, sudedamas, labai moteriškas, sidabrišku vidumi, priderinto rausvumo išore, užtikrins visišką apsaugą nuo nekont­roliuojamos bakteriologinės oro atakos****.

Bet tai dar ne viskas...

Tau pažadame penkerius metus nenaudoti biologinio ginklo*****.

Nori išsaugoti sveikatą ir natūralų grožį ilgai – penkerius metus be jokių papildomų mokesčių? Neperkant brangaus abonemento? Labai papras­ta, tereikia pasirinkti tris nurodytus sibolius iš paveikslėlių, esančių užsakymo blanko, kurį mums atsiųsi ne vėliau kaip per 10 dienų, viršuje. Atkreipk dėmesį, kad mūsų atstovybėse, apsiginklavusiose naujausiais biologiniais ginklais, paskelbta kovinė parengtis. Pasinaudok galimybe kuo greičiau!

Ačiū Tau už pasitikėjimą.

 

* Perdozavus gali pakilti kraujo spaudimas ir stipriai padidėti psichinis aktyvumas, kraštutiniais atvejais – atsirasti paranoja.

** Atlikti mokslo tyrimai įrodė, kad didelis mirtingumas, pastebėtas pacientams vartojant „Odę džiaugsmui ver 2.2", nėra preparato sukeltas šalutinis poveikis, kalta virtinė nepageidaujamų aplinkos reiškinių.

*** Kaina galioja tik per kitą akciją.

**** Saugo tik nuo J tipo atakos, sudėtyje gali būti radioaktyvių elementų pėdsakų.

***** Per krizę gali būti naudojami sintetiniai pakaitalai.

 

2002 gruodis

Iš lenkų kalbos vertė Rimvydas Strielkūnas

Versta iš www.ha.art.pl

 manipuliacija.lt nuotrauka