Sławomir Shuty. Pasiūlymas. Nes esi to vertas!

Pasiūlymas

Taip, visiškai sutinkame, išvykos į Osvencimą gali būti nuobodžios, be to, seniai nebemadingos, todėl nusprendėme Tau pasiūlyti kai ką visiškai kitokio.

Pažvelk į pasaulį iš kitos perspektyvos. Ką matai? Neribotas galimybes ir Tave supančią didžiulę erdvę. Ką jauti? Laisvę, kelionės dinamiką ir saugumą. Pakaks vieno žvilgsnio. Širdis ima stipriau plakti.

Prasilenkei su Niujorku? Nieko nepraradai.

Mūsų pasiūlymas – tikra revoliucija.

Žiemos karštinėje paskendusios Alpės. Slidės, snieglentės, puiki infrastruktūra, liukso apartamentai, malonus aptarnavimas, romantiškos kalnų trobelės ir pasakiški gamtovaizdžiai. Patinka? Turime dar kai ką. Išskirtinai Tau. Tik dabar. Klausyk įdėmiai, nes nepatikėsi: tikra stichinė nelaimė, kokios nebuvo šiuose kalnuose net 300 metų!

Judanti 200 kilometrų per valandą greičiu nuo kalnų viršūnių šlapio sniego masė pasiglemžė viską, ką tik sutiko savo kely. Namus, automobilius, pirtis, keltuvus, gyvūnus ir žmones. Žuvo 80 asmenų! Apie šimtas vis dar liko įkalintų po tonomis sniego. O šimtai kitų neteko stogo virš galvos. Populiarieji kurortai buvo atkirsti nuo likusio pasaulio. Ilgai negalvok! Papildomas viliojantis dalykas yra tai, kad tirpstant sniegui kyla dar viena grėsmė – potvynis. O čia tai jau bus mėsmalė. Įsitikink!

Bet tai dar ne viskas. Turim dar kai ką. Negali būti? Deja!

Šv. Gotardo tunelis yra antras pagal ilgį tunelis pasaulyje –­ 24,5 kilometro. Per metus juo pravažiuoja pusantro milijono automobilių. Ir būtent tik dabar ten įvyko neįsivaizduojamų mastų katastrofa. Susidūrė du sunkvežimiai ir tai buvo dar keliasdešimties automobilių avarijos priežastis. Iki 1000 laipsnių Celsijaus įkaito oras tunelio viduje. Išsilydė dalis jo skliauto. Gaisras apėmė 300 metrų atkarpą. Žuvo 85 žmonės, kurie prieš mirtį keliolika minučių gyveno pragare. Gaisras ir dujų sprogimai pavertė tunelį metaline dėže, pilną ugnies, lydyto metalo ir dūmų. Gaisrininkai tunelį gesins dar mažiausiai dvi dienas – taigi patariame kuo greičiau teisingai apsispręsti, laiko liko mažai!

To neįmanoma aprašyti, tai reikia pamatyti. Būtent Tu gali būti tas laimingasis, kuris patirs šį jaudinantį išgyvenimą! Tu gali pajusti nuostabų, pavojingą, bet neprasilenkiantį su sveiku protu nuotykį!

Negalvok, tokia proga gali nebepasitaikyti, juolab kad gelbėtojų būriai daro viską, kad sumažintų katastrofos mastus.

Pirmyn! Tu gali būti netoliese! Tu gali užfiksuoti įvykius savo vaizdo kamera! Tu gali padaryti daugybę nuostabių istorinių kadrų – labiausiai šokiruojančių nuotraukų autorių laukia dovanos!

Negalvok! Nusivežk šeimą žiemos atostogų į spalvingąsias Alpes! Garantuotai būsite patenkinti! Aukšta vaizdo kokybė! (Vietų kiekis ribotas.)

2001 gruodis

Scena iš operos „Kornetas“. Martyno Aleksos nuotrauka

Nes esi to vertas!

Ar pasiekei savo gyvenime tokį tašką, kad esi visiškai tikras, jog jei šiandien numirtum, amžinybę praleistum danguje? Tarkime, kad mirtum ir Dievas tavęs paklaustų: kodėl turėčiau tave leisti į savo egzotiškais vaisiais kvepiantį dangų, kuriame propaguojamas aktyvus gyvenimo būdas? Ką atsakytum?

Ar galime būtų tikri, kad esame išganyti? Tai juk akivaizdu – tik natūralių kvapų mišinys, kurį sudaro bengališkas imbieras, citrinmedis, muskatas ir saldymedžio lapai gali 100 % garantuoti, kad patyrėme autentišką išganymą. Ar vis dėlto galime būti išganyti tiktai gerai elgdamiesi? Ir kaip iš tiesų tampame išganyti?

Išganymą pasiekiame tik teisingai pasirinkę. Ką pasirinkti? Teisingą dvasinio tobulėjimo kelią ir religinę sistemą.

Geriausių viso pasaulio mokslininkų pastangomis atliktos apklausos, kurioje dalyvavo per milijoną įvairaus amžiaus žmonių, respondentai kritiškai vertino atskirų religinių sistemų naudą. Daugiau kaip 80 % balsų nurodė, kad geriausia religinė sistema yra Tikras Tikėjimas™. Tai yra pirmasis dvasinio tobulėjimo kelias, kuris garantuoja išganymą ir kartu atstato vidinį odos audinį.

Ne tik sugrąžina deramą drėgmę ir iki gelmių atgaivina odą, bet ir padidina jos elastingumą ir ją sustiprina. Geriausia įtrinti į kūną iš apačios į viršų iškart po vonios. Naudoti ryte ir vakare prieš arba po maldos.

Sistemingai prižiūrimas kūnas tampa lygia ir švelnia Viešpaties Šventove, o oda – standesnė ir malonesnė liesti meldžiantis.

Nes esi to vertas!

Pagaliau protinga religija, kuri sugrąžina mišrios odos pusiausvyrą, yra naujiena Europos mastu, laiko taupymas, patogumas, vidinė tvarka ir dvasinis tyrumas, minimumas įsakymų, maksimumas patirties, paslauga apima ir graužaties korekciją.

Pagaliau sistema 100 % garantuoja išganymą!

Pagaliau be abejonės pažadamas rojus, kuriame laukia visada šviežias rūkytų žuvų ir žuvies užkandos rinkinys, t. y. karališkieji eršketai, krabais aguonose farširuotos lydekos, otų paštetai, keptos nepjaustytos lašišos ir su obuoliu snukyje kepti paršeliai, ir iš viso to 10 % bus atiduota labdarai. Verta!

Atmink! Tikras Tikėjimas™ – pritrenkiamai veiksmingas siekiant išganymo. Įsitikink! Pamėgink!

Nes esi to vertas! Kainoraštis atskirame priede.

2003 balandis

Iš lenkų kalbos vertė Rimvydas Strielkūnas

Versta iš www.ha.art.pl