Junkitės į „Litmenio“ klubą. Viskas, ką reikia žinoti
 
 
 
Kviečiame ne tik pasyviai skaityti žurnalą, bet ir kartu dalyvauti: eiti į paro­das, kiną, aptarti knygas. Šiemet suorganizuosime ne vieną bendrą kultūrinę veiklą. Žurnalo „Literatūra ir menas“ prenumerata + narystė klube metams – 160 Eur. Užsisakyti čia: https://prenumeruoti.lt/litmenio-klubas
 
 
Jau žinome, ką kartu veiksime per pirmus „Litmenio“ klubo susitikimus:
 
  • klubo veikla prasidės sausio pabaigoje – aptarsime meksikiečių rašytojo José Emilio Pacheco knygą „Mūšiai dykumoje“. Knygą dar tik išleido leidykla „Rara“, ją visiems klubo nariams atsiųsime dovanų iš anksto. Susitikime vyks ekspertų diskusija, bus galima pasisakyti ir visiems norintiems – renginio formatas tarp knygos pristatymo ir knygos klubo. Pokalbis vyks Vilniaus bare (vietą dar patikslinsime), tad be įsipareigojimų ir atsipalaidavus.

 

  • vasarį žiūrėsime italų režisierės Alice Rohrwacher filmą „Chimera“. Nors kai kas jau galėjo matyti jį per kino programą „Lokys, liūtas ir šakelė“, režisierė filmą permontavo, tad vasarį matysime naują jo versiją. Bilietai į kino seansą su pristatymu „Litmenio“ klubo nariams nekainuos.

 

  • kovą eisime į choreografės Gretos Grinevičiūtės spektaklį „Šokis objektui ir vaikui“.
     
     
Taip kas mėnesį ir susitikinėsime.
 
 
 Klubo partneriai: leidyklos „Rara“, „Kitos knygos“, kino centras „Skalvija“, kino programa „Lokys, liūtas ir šakelė“, „Meno ir mokslo laboratorija“. Tikimės, vėliau partnerių bus ir daugiau.