Arūnas Kulikauskas. „Blusų turgus"

Arūnas Kulikauskas. „Blusų turgus". Iš Baroti galerijoje (Aukštoji g. 1, Klaipėda)  iki gegužės 2 d. veiksiančios A. Kulikausko  fotografijų parodos „Originalai – Polaroid pinhole".

A. Kulikauskas Lietuvai atgavus nepriklausomybę, išvyko gyventi į Niujorką. Praėjus 22-ejiems klajonių ir žvalgymosi po pasaulį metams, su šeima vėl grįžo gyventi į Lietuvą. Į kaimą. Surengė kelias personalines fotografijos parodas ir dalyvavo daugelyje grupinių parodų. Jo darbų yra įvairiose muziejų, galerijų ir asmeninėse kolekcijose. Pastaruosius 15 metų daugiausia dirba su „Polaroid" medžiagomis. Šioje parodoje eksponuojami darbai atlikti savadarbėmis pinhole kameromis ant polaroidų. Visi darbai yra originalai, gauti šviesai tiesiogiai veikiant popieriaus paviršių.

„Šviesos gabalėlis, vadinamas fotonu, atskilęs nuo Saulės, perskridęs kosmoso platybes iki Žemės, nusileidžia ant daikto, atsimušęs į jį, atkeliauja per mano aparato skylutę ir, nefiltruotas jokio stiklo, palieka pėdsaką. Šitaip atsirado atvaizdai, kuriuos matote šioje parodoje. Taip dirbdamas supratau, kad dirbu atvirame kosmose. Ne juokai." (Arūnas Kulikauskas)

Arūnas Kulikauskas. „Blusų turgus“